Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak esti tagozaton?

Mit tanuljak esti tagozaton?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok nekem ajánlani valamit amit érdemes is tanulni, esetleg majd el tudok helyezkedni benne'. Logisztikát tanultam, egy raktárban dolgozom, de időközben rájöttem (már korábban), hogy nem ez az én területem. Nem is szeretem csinálni. De mivel elég rugalmas a beosztásom, simán belefér egy esti tagozat, legrosszabb esetben levelező. Nem (feltétlen!!!) egyetemre gondolok, sima Okj-s szakmát szeretnék elvégezni munka mellett. KÖszönöm előre is!
2017. okt. 13. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél csinálni? Milyen jellegű munkát? Mi az, amiben jó vagy? Mi miatt nem szereted a raktározást?
2017. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Palau Andrei válasza:

ne menj esti tagozatra

az a legrosszabb

2017. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!