Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolába menjek ha...

Csontianyja kérdése:

Milyen iskolába menjek ha pilóta akarok lenni?

Figyelt kérdés
Van még Magyarországon egyáltalán ilyen iskola? vagy csak magán úton tudom megszerezni a jogosítványt?

2017. okt. 15. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

most hány éves vagy?

ezeken az oldalakon nézelődj:

[link]

[link]

[link] pilotakepzes/nyilt-nap-az-akademian

2017. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes katonai vonalon kezdeni, több okból is:

1: Ingyenes a képzés mivel, alapból tobb millió forint, ha egyből utasszállító pilóta akarsz lenni

2: Szolgálod a hazád, ami egy igazán nemes cselekedet

3: Ha vadászpilótának megfelelsz, akkor bármilyen pilotanak megfelelsz

4: Egészségügyileg pedig 40 eves kor körül úgyis kinyugdijaznak mert fizikalisan nem fogod bírni es onnantól mar van engedelyed repülni es ha az megvan akkor egy kis átkepzes es mar utasszállító pilóta is vagy

Végül de nem utolsó sorban, a légitársaságok elonybe részesítik azokat akik ugy mennek oda dolgozni, hogy katonai multjuk van.


Remélem segítettem:)

Ha kérdésed van irj nyugodtan


Ékszerek miatt bocsi, de telefonról vagyok es sokszor kijavít:/

2017. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NKE Szolnokon pilóta képzés indul
2017. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!