Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs kedvem tanulni mit tegyek?

Nincs kedvem tanulni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem tanulni egyszeruen ellustultan az utobbi idokben pedig alsoban nagyon szin tiszta kituno voltam meg tavaly is csak egy 4 esem volt ev vegen...ezzel csak szomorusagot okozok magamnak meg a szuleimnek is.. bennem van az akaratero de egyszeruen 2szer atolvasom a fuzetet es ugy vagyok vele h tudom mar erre ma feleltetni akart tanar de mivel nalunk van ilyem vetojog (h 1evben 1 ilyet kapunk es fel tudjuk valtani h ne feleljunk de csak egyszer..) es azt mondta a tanar h vagy egyes vagy kivaltom a vetot...at akarok menni hatosztalyos gimibe de inkabb lemondok rola.....

Mivel tudnam ravenni magamat arra hogy tanuljak?Buntessem magam,pl. ne 1 rossz jegy=2 nap telo nelkul? Vagy valami ami nektek bevállt?



2017. okt. 16. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs általános megoldás. Megpróbálhatod esetleg felmondani magadnak, vagy valaki másnak az anyagot, hogy ellenőrizd, hogy valóban tudod-e.

Vagy gyere, sírjunk egymás vállán, én is épp azért küzdök, hogy előkaparjam a lelkierőmet a szőnyeg alól, mint láthatod kevés sikerrel, mert különben nem írogatnék itt a gyakorin. Idézhetem még édesanyám tanácsát is, hátha segít: "Fejezd be végre a nyávogást, nyisd ki azt a könyvet, és kezdd el!"

2017. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!