Melyikek azok a szakmák manapság, amikhez nem kell matek, nem lehetetlen vele elhelyezkedni és viszonylag jól fizet?

Figyelt kérdés
Bölcsészkarra szeretnék menni mindenképp.
2010. máj. 29. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bölcsészkaron ilyet nem találsz...
2010. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 czibles ***** válasza:
49%

menj nyugodtan bölcsész karra.

legalább eggyel több hülye akin lehet röhögni, hogy 3 diplomával sem tud elhelyezkedni csak tescoban áru feltöltőként.

2010. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehetetlen vele elhelyezkedni és viszonylag jól fizet"

Ha csak nem vagy nagy tehetség valamiben, ilyet ott nem találsz.


Mondjuk ha azért kezdesz el egy szakmát, mert jól fizet, és nem azért, mert tetszik, akkor nem meg fogod utálni a munkád és nem lesz kellemes életed.

2010. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól beszűkítetted a kört a BTK-val.. pedig lett volna pár ötletem, de mind kilőtted.
2010. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

14:36-nak:

bocsánatért esedezem, hogy abban az irányban próbálok továbbtanulni, amiről van némi fogalmam. Világ életemben hülye voltam a matekhoz és nem is érdekel. Ha tolmácsnak akarnék menni, az csak az angollal lehetne lehetséges, arra meg mindenki azt mondaná hogy annyi van belőle mint a nyűg, ami igaz is. Nincs pénzem iskolán kívül tanulni nyelveket. Magyarból jó vagyok és nagyon szeretem. Ez van, nem lehet mindenki olyan okos, mint te.

2010. máj. 29. 16:03
 6/12 czibles ***** válasza:

nem vagyok okos, sőt a humán tárgyakból kimondottam hülye vagyok...

matek , infó, elektró jól megy és értem ezért megyek mérnökire.

ha nem menne akkor 100, hogy kőművesnek mennék.

2010. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

csak bölcsészre ne! a végzők 80 %-a munkanélküli, a többi mekis eladó vagy árufeltöltő


én is ott végeztem sajnos, most ott dolgozom (mármint bölcsész karon), és abszolút nincs jövője


32L

2010. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor szerintetek a 100% humán beállítottságú annak semmi jövője?
2010. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 czibles ***** válasza:
100%

"akkor szerintetek a 100% humán beállítottságú annak semmi jövője?"


ilyen irányban semmi képpen, legalábbis önerőből. protekcióval már más...


ha fiu akkor szerencsésebb, mert van egy csomó szakma, ahova el tudna menni. igaz nem aktákat fog tologatni, hanem téglákat, de szerintem jobban is fog keresni vele.


lányoknak most így hirtelen nem jut eszembe nagyon semmi (amiből nem lenne túlképzés).

2010. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Na azért ennyire nem szörnyűséges a helyzet! Egyetemi képzés részeként is tanulhatsz különleges nyelveket, amikkel tolmácsként el tudsz helyezkedni! Nagyon jó nyelv a japán a kínai, (utóbbi a növekvő gazdasági befolyás miatt is) és az orosz! Mire a mi nemzedékünk végez a sulival, lassan nyugdíjba mennek azok, akiknek a múlt rendszerben oroszul kellett tudnia. Szóval azért ne csüggedj, és öt év alatt, amíg tanulsz rengeteg minden változhat.
2010. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!