Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? Most fogom elvegezni a szakacs szakmat. Es nagyon elmennek mar innen akar kulfoldre is, viszont akkor nem erettsegizek le. Erettsegizzek vagy menjek? Mi a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 20:58
 1/5 anonim válasza:
Ha teszel le érettségit azzal semmit nem veszíthetsz. Felvesznek érettségi nélkül is dolgozni, persze egyáltalán nem biztos, hogy bárhova. Helye válogatja, van ahol az érettségi előny, de nem feltétel. Ha úgy érzed hogy le szeretnéd tenni, akkor tedd. (Én is szakácson vagyok amúgy, nemsoká végzek de még nem nagyon döntöttem el, hogy érettségizek-e.)
2017. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tedd le az erettsegit! Utana meg lehetsz szakacs vagy mehetsz külföldre. Forditva nehezebb...
2017. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakács vagyok, van érettségim, külföldön dolgozom. 12 éve érettségiztem, és a munkámban eddig semmi előnyt nem jelentett az érettségim megléte.
2017. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mondjuk engem annyira nem erdekel ez a szakma. De ha meg lesz utana lehet jelentkezni mas szakkozep iskolaba? Ami ad erettsegit is es 4 eves. Es ha lehet nem lenne gaz 18evesen beulni a 9.esek koze?
2017. nov. 12. 20:17
 5/5 anonim válasza:
Ahogy érzed! Mi nem tudjuk eldönteni helyetted :D
2017. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!