Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Oroszországban szeretnék élni?

Oroszországban szeretnék élni?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, tehát jövőre fogok érettségizni. Jelen álláspont szerint tolmács, fordító szeretnék lenni. Beszélek németül, angolul,franciául, és egy keveset koreaiul is. Eddig úgy terveztem, hogy az ELTE koreai szakára jelentkezem, és utána mesterképzésben megcsinálom a tolmács-fordítót. Azonban mostanában egyre jobban megkedveltem az orosz nyelvet, kultúrát és egyre jobban foglalkoztat a gondolata annak, hogy Oroszországba költözzek egyszer. Gondolkodtam, hogy hogyan lenne lehetőségem kiköltözni vagy legalább cserediákként kimenni egy időre. Tudom, hogy teljesen más mint az EU-s országok,és nem olyan egyszerű oda vízumot kapni. Mit kellene tanulnom, ahhoz hogy kiköltözhessek? Érdemes orosszal foglalkozni?

2017. okt. 20. 19:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!