Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen magyarként Oroszországb...

Rockcsempész kérdése:

Milyen magyarként Oroszországban élni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Oroszországot annak ellenére, hogy nem voltam még soha ott... A másik ok meg az lenne, hogy megismerkedtem az interneten egy orosz lánnyal akivel nagyon megkedveltük egymást csak én középiskolába járok ő meg most egyetemre, de egy idősek vagyunk.


Nem beszélem az orosz nyelvet csak angolul és németül beszélek a magyar mellett, de szeretném megtanulni, az se probléma.

De attól félek, hogy ha Oroszországba költözök ritkán járhatok haza Magyarországra és félek hogy hiányozni fognak a magyarok...


2015. máj. 11. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

2000km, most az szűk egy napos autókázás majdnem vagy repcsivel pár óra.


Kinn élek jó pár éve, én nem bántam meg.

Divat oroszokat lenézni sok helyen közben Moszkva és BP például ég és föld.


Emellett az emberek is teljesen mások, sokkal nyitottabbak, és nem, az előítéletekkel ellentétben még vodka sem kell hozzá.

2015. máj. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!