Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok nekem olyan szakmák...

Mondanátok nekem olyan szakmákat, ahol főleg egyedül, vagy 1-2 ember mellett kell lenni?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok ,nem voltam és lehetőleg nem is leszek az a szociális fajta, amellett jobb is vagyok egyedül, vagy kisebb csoportban. Ha lehet, nem kérnék kötekedést, csak tanácsokat. Mit érdemes választani, ha nem akar sok emberrel dolgozni az ember?

2017. okt. 20. 21:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%
10es kétkezi munka alatt SZAKMÁT értett
2017. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Pontosan, pl ács.
2017. okt. 29. 15:04
 13/28 anonim ***** válasza:
74%
Én a festő szakmát olvasom, könnyű vállalkozni akár egyedül is, jó pénz, és nagyobb a kereslet iránti, mint a többi hasonló szakmára, ahogy én látom.
2017. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

,,Nemcsak én találom feleslegesnek. 10/9 ismerősöm, aki ott végzett 1-2 diplomával, fagyizókban meg dohányboltokban dolgozik. Ezzel nem degradálni akarom a munkahelyet, de az marha nagy tény,hogy a kétkezi szakmáké a jövő. Manapság az ilyen "büfészakok" tényleg csak arra jók,hogy elhúzd az időt, és lustulj, de még a középszerűekben is a protekció számít. Bevallom, a komolyabb szakokra (pl fogorvos) nem lennék elég, de na.

"


Ekkora ostobaságot még nem hallodtam, kérdező. Ebben annyi volt az igazság, hogy vannak értelmetlen kamu büfészakok, de hogy a kétzeki munkáké a jövő ? Te miröl beszélsz ? Nem látod hogy mifelé halad a világ ? A gyárakat cserélik le robotokra, minden gépiesedik, az informatika és az elektronika már behálózza a mindennapjainkat. És egy programozó vagy villamosmérnöki szakrol mi a véleményed ? Ezek is értelmetlen büfészakok, amik csak lazulásnak vannak kitalálva, és mehetsz velük a mekibe, mert nem kétzeki munkák ? ja, biztos azért keresnek netto 500-at pár év tapasztalattal a fejlesztők, mert tök értelmetlenek. Majd 20-30 év múlva nagyon fogsz nézni, amikor már a házakat is 3D-s nyomtatókkal fogják gyártani, és mindent a gépek fognak végezni, amiket felsőfokű képesítéssel rendelkező emberek fognak irányítani. Nem hiszed ? Tudod vannak olyan jövőröl szóló filmek, amikben megjósolták, hogy milyen lesz a világ mondjuk 2010-ben a technika fejlődése végett. Ezek a filmek jócskán mellélöttek, gyórsabban fejlődnek a dolgok, mint azt anno gondolták. Jelenleg is ez zajlik, az amit te most nem hiszel el, az 20 év múlva tök hétköznapi lesz. Bocsi, de ez egy hatalmas baromság volt, hogy a kétkezi munkáké a jövő.

2017. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Gondolom gépek fognak festeni, gépek fogják megcsinálni a cipőidet, gépet fognak ács feladatokat ellátni, gépek fogják kitörölni az emberek fenekeit, hagyjuk már. Egyrészt rétegek vannak, és mindig lesz szükség ezekre a szakmákra, másrészt meg nem mostanában kell a gépesítésben gondolkozni, sem abban,hogy repülő autók lesznek 5 éven belül. Egyébként meg pont az az idiótaság,ha a másik gondolatára azt mondod,hogy idiótaság, mert nem tudhatod, hogy neked van-e igazad. Ha ennyire a gépesítésben van a jövő, akkor tanuld ki azt, nem az volt a kérdésem, hogy kinek mi a (szerinte) jogos gondolata, hanem, hogyha kétkezi szakmát akarsz csinálni,akkor melyik éri meg hosszabb távon, valamint melyikben lehet kisebb létszámban dolgozni. Egyébként szörnyű a helyesírásod, nem tudlak komolyan venni.
2017. okt. 31. 17:33
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom gépek fognak festeni, gépek fogják megcsinálni a cipőidet, gépet fognak ács feladatokat ellátni, gépek fogják kitörölni az emberek fenekeit, hagyjuk már."


Tulajdonképpen az utolsón kívül ezeket már a gépek is csinálják. :D

2017. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Linkelj egy oldalt, ahol kicserélik gépek a talpát a cipőnek, majd összevarrják az oldalát, ember nélkül.
2017. okt. 31. 22:03
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
Ezekre egyszerüen nincsen szükség, mert olcsóbb egy újat legyártani, mint megjavítani.
2017. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos igen... (ezért kell pár havonta új cipőt venni... irritáló)
2017. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
5 rongyért van full varrás/talpragasztás. Egy 35 rongyos cipőnél pl ez hol nem éri meg? Nem mindenki kínaiban nyomja.
2017. okt. 31. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!