Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BME VIK villamosmérnöki...

A BME VIK villamosmérnöki szakra milyen tantárgyakból kötelező emelt szintű érettségit tenni? Vagy kötelező egyáltalán?

Figyelt kérdés
A pontok miatt, meg egyébként is matekból mindenképpen tervezek emeltezni, de fizikából, annak ellenére, hogy emelt szinten tanultam végig a gimiben, csak középszinten szeretnék érettségizni a pontok miatt. Ez elég, illetve fizikából kötelező vagy csak ajánlott emelt szintezni?

2017. okt. 23. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem azt hinni 59%-os, hogy neked fizetnek, hogy szidd a BME-t. (Vagy nagyon megkeseredett lehetsz, hogy állandóan itt szidod a BME-t, ahelyett, hogy érdemi tanácsokat adnál másoknak, nem mindenféle hasraütéses statisztikával szórakoztatnád a felvételi előtt állókat!)

A BME nem könnyű, sok szívás van, és igen van pár dolog, amikben változtathatnának, de szerintem az se normális, ami a Kandón mehet, ha ott meg mindenki lazán végez - bár én ennek ellenére nem szidom, mert nem ismerem. Csak embereket, akik oda játnak/ott végeztek, és ők mondták, hogy a BME-t nem tudták volna elvégezni. Mégis ugyanaz áll a diplomájukban. A munkaadó majd választ!

2017. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy ideje már szidja a BME-t. :)
2017. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

AZ átlag persze lehet 8,5 év. Nyilván az átlag annyi. Akik diplomát szereznek átlagosan 8,5 év alatt szereznek.

De átlag nincs, az csak egy képzett szám.

Gyakorlatban ez úgy néz ki, ahogy írtad is, hogy sokan 10 félév alatt vagy több alatt végeznek, azon kevesekből, akik végeznek.

2017. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!