Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az elvont dolgok érdekelnek...

Ha az elvont dolgok érdekelnek és szeretek minden szöveget kielemezni és sokat agyalni, akkor milyen szakot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Filozófia szakon gondolkoztam de szüleim lebeszéltek róla. Még a pszichológia talán érdekelne. Ha van itt olyan ember aki hasonló beállítottságú nagyon örülnék ha írna nekem.

2017. okt. 24. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privátot.:)
2017. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régészet, mítoszkutatás:D Amúgy,valszeg az legjobb számodra, ami belülről jön, bár én nem tudom. Meg azt se tudom mondjuk, hogy a filozófia -szakkal mire lehet menni. Mert nem tudom, pl kapsz egy papírt róla, hogy elmélkedős vagy? Én ezt nem is értem, hogy ez hogy van ez, de nekem mindegy is.
2017. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért köszi a választ :D
2017. okt. 24. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Magyar szak
2017. nov. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!