Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hajopincer tanfolyam? Megeri...

Hajopincer tanfolyam? Megeri e megcsinalni ezt a 4 honapos kepzest?

Figyelt kérdés

Szep es jonak hangzik, de mindennek van buktatoja. Elismerik a elvegzeset a munkaadok? Milyen papirt ad, rendes szakmakent jelenik meg? Tenyleg tanitanak, gyakorlati hellyel vagy csak lehuzas?

Minden info johet aki tud valamit...(tapasztalatbol)

Nyiregyhaza.

Koszonom a valaszra szant idod!

[link]



2017. okt. 30. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt 8 év londoni baristáskodás és 4év óceánjáró után mondom,

Az angol, usa, német, stb stb munkaadók le se szarják, hogy neked megvan e a magyar hajopincér okj-d...

Kultúrált igényes kiegyensúlyozott megjelenést várnak, azt, hogy érts a szakmához, és hogy tudj kommunikálni az emberekkel... pl ne csak legyen papírod, hogy van egy középfokúd, hanem tudj angolul beszélni...

Én 0 angollal érkeztem Londonba, azóta folyamatosan tanulom, fejlesztem a nyelvet, mára főleg csak és kizárólag szépirodalom olvasással... és vagy hangoskönyvek hallgatásával.

2017. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jogos érvek.

Hogy tudtal dolgozni kezdetben báristaként nulla angollal ahogy irtad is? Hol talaltad azt a munkat? Nehez felvetelt nyerni egy iceanjaro hajora? Koszonom a valaszod

2017. okt. 31. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy kezdetben mosogattam, felmostam, söprögettem, meg ha nagyon mázlista napom volt, akkor a tönkrement elektromos molnárkocsi helyett kézzel pakolhattam le a rekeszeket az italos autókról...

Aztán ahogy bővült az angoltudás, úgy lehetett szépen előre jönni...

Előbb konyhára krumpli, hagymapucolónak, segéd pincérnek, pincérnek, aztán betettek átmenetileg baristának, majd elment a boltvezető és egy velem együtt kezdő de folyékony angolost neveztek ki, ő vezető helyettest akart belőlem, de én megmondtam, hogy kösz nem, maradok a kávék közt mert ott jó nekem.

Hát igen Magyarországgal ellentétben Angliában van jelentése a karrier szónak, itt ha elhelyezkedsz és bedolgozod magad egy céghez, onnantól van előremeneteli lehetőséged, legyen akármilyen iskolád... nem a papír kell, hanem a tudás... otthon meg szóba se állnak veled, ha nincs papír...

Ismerek olyan szakácsot, aki Londonban 13évet dolgozott főszakácsként, megszületett a kisfia, otthon akarta felnevelni, de otthon az éttermek szóba sem álltak vele, mert nincs papírja... megtehette volna, hogy okj-lerakja gyorsan, de úgy felháborodott ezen, hogy a kisfia szerencséjére Angliában fog felnőni :)

2017. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én senkinek nem ajánlom ezt a céget,tapasztalatból irom,semmire nem mentem se a hajopincér,se a bartender képzéssel.Félreértés ne essék,a bizonyitványom kitünő,de a cég semmit nem nyújtott a pénzlenyúláson kivül.

A vezető hölgyike nagyképű,felelőtlen,

a német nyelv oktatás kisstílű,koktélok diszítő elemei hiányoztak sokszor,

a pincérképzésnél meg mosogatoszivacs volt a tányéron az "étel",azzal kellett körbe mászkálni...

Grátisz,aki több részletbe fizette be a tanfolyami dijat,plusz 3 ezret minden alkalommal legomboltak róla,a dijon felül!

Semmilyen munkát nem ajánlottak,se belföldit,se külföldit,azt mondta a P.Andrea,menjünk,keressünk magunknak vmit a Balatonnál.Hát köszi!!!SENKINEK NEM AJÁNLOM!

2018. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!