Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4,1-es átlaggal hova vehetnek...

4,1-es átlaggal hova vehetnek fel?

Figyelt kérdés
Egy budapesti gimit keresek 5.ben 6.ban és 7.ben is meg volt a 4,0-1-es átlagom most 8.ra belehúztam szóval remélem jobb is lesz sajnos az volt a bajom,hogy lusta voltam tanulni mert előrre úgy gondoltam hogy nem vagyok képes rá meg ezt mástól is megkaptam most elkezdtem tanulni mindenből 4es 5ös hozok haza aminek örülök. Viszont most nagyon döntésképtelen vagyok melyik gimit válaszam sajnos későn kezdtem el tanulni nézem kerületenként a gimiket,de egyik sem fog meg nagyon szeretem az irodalmat nagyon szeretek rajzolni gondolkozdtam így ezek szerint is meg néztem sima gimiket is ,de semmi tudnátok segíteni?

2017. okt. 30. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
merrefelé laksz?
2017. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rajz szak van több gimiben is. Humán meg főleg.
2017. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!