Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2014-es emelt szintű 2 éves...

2014-es emelt szintű 2 éves OKJ. Megváltozott szakmai vizsga. Szerintetek ez így korrekt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2014-ben leraktam egy 2 éves emelt szintű okj-s képzést. Pontosabban az utolsó szakmai vizsga hiányzik belőle.

Ezt szerettem volna lerakni idén. Közölték, hogy nem tehetem meg, mert 2016-ban megváltozott a vizsgakövetelmény, ezért elévült a bizonyítványom. Magyarul kidobtam 2 jó évet az életemből a nagy semmire.


Egyik ismerősöm 42 évesen rakta le az érettségit. Tehát az eltelt 24 évben elég sokat változott az érettségi vizsgakövetelménye. Még sem kellett beiratkozni az első osztályba, hogy majd 12 év után letehesse. Csak be ment letette az éppen aktuális vizsgát és kész. Ennyi!



2017. nov. 2. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik számú okj volt?
2018. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A képzést követő egy éven belül kellett volna

leraknod azt a vizsgát (azért évült el)

2018. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!