Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet nyugodtan tanulni?

Hol lehet nyugodtan tanulni?

Figyelt kérdés

Sajnos itthon nincs lehetőségen,csöndben,nyugalomban tanulni. Budapesten hol tudtok,szoktatok tanulni?

Vannak olyan könyvtárak ahol csak be lehet menni (mindenféle tagdíj meg ilyesmi nélkül) és lehet tanulni?

Egyetemek könyvtárai publikusak,bárki bemehet?



2017. nov. 5. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én régebben a Szabó Ervin könyvtárba jártam tanulni. Csak regisztrálni kell, de az is ingyenes. Vannak külön tanulószobák is. Én csak ajánlani tudom a helyet.


Egyetemek könyvtárjait általában az oda járó diákok ingyenesen használhatják, a többieknek meg fizetős. (tudtommal, de érdemes utánajárni)

2017. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik közkönyvtárba bemehet bárki ingyenesen! Az lehet, hogy egy regisztrációs jegyet kell váltani, ahogy az első válaszoló is írta, de a lényeg, hogy azért pénzt nem kérhetnek.

Az egyetemi könyvtárak más kategória, de (elsősorban nem pesti) tapasztalataim szerint azokban is megengedik az ingyenes helyben használatot.

Én anno az ELTE Ferenciek téri könyvtárába mentem be (nem tanulni ugyan, csak körülnézni); senki nem állított meg, hogy hol az olvasójegyem. De mondom, egy ingyenes látogató- vagy regisztrációsjegy a legtöbb könyvtárba elég.

2017. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!