Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan néz ki pontosan az...

Hogyan néz ki pontosan az Erasmus?

Figyelt kérdés

Hogyan nyerhetek pályázatot? Tanulhatom fél évig azt, amit itthon tanulok az egyetemen, vagy hogyan néz ki? Ha sikerül a pályázat, akkor az adott országban kollégiumban, vagy családnál kell lakni? Illetve mennyi pénzt gyűjtsek össze magamnak, az ösztöndíj mellé?


Sajnálom, de nem vagyok otthon a témában.


2017. nov. 5. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Elôszöris meg kell nèzned hogy az adott szakodon miket kell leadni (ami alapján számolják a pontokat. 2. Megnèzed a kinti egyetem tantárgylistáját ès azt hogy mit tartalmaz majd összehasonlítod mennyire egyezik a magyarországival. Èrdemes az adott tanárt is megkèrdezni elfogadja-e. Lehet nem. Az hogy hol laksz a te dolgod, senkit sem èrdekel, lakhatsz albèrletben,

koliban, családnál, híd alatt, stb . Neked kell szállást keresni. Pluszban mennyi pènz kell azt nem tudom , nekem a kirándulásokra ment el sok. Ès mèg kint vagyok tehát nem tudom mennyi lesz vègül.

2017. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!