Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt informatika érettségi...

Emelt informatika érettségi mennyivel nehezebb a középnél?

Figyelt kérdés

Közép szintű informatika érettségire készülök, de ahogy számolgattam, lehet, hogy jobban megérné az emelt. Mennyivel nehezebb a középszintnél?

Programozni meg tudnék tanulni májusig python-ban úgy hogy vannak programozási alapismereteim, illetve nagyon alap szintű programokat írtam már?

A többi feladat és a szóbeli mennyivel nehezebbek?

65%nál jobbra megírni mekkora erőfeszítést igényelne?

A válaszokat, esetleg tapasztalatokat előre is köszönöm!



2017. nov. 6. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha amugy is naponta foglalkozol ezekkel a programokkal, akkor nem nehez. A kozepszinthez kepest azonban minden temakornel kernek valami extra dolgot.


Ha a tobbi erettsegit is majusban csinalod, akkor szerintem alaposan gondold at, nezz at egy emelt feladatsort. Lehet, hogy a masik targyra (matek?) megeri jobban koncentralni.

2017. nov. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!