Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg nehéz a Jaschik Álmos...

Tényleg nehéz a Jaschik Álmos Képzőművészeti Szakközépből átkerülni egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
Leginkább azok válaszát várom, akik esetleg voltak ebben a helyzetben, de oda járó diákok is írhatnak, ha tudnak erről valamit. Nade a lényegre térve abban a helyzetben vagyok, hogy mire eldöntöttem mi szeretnék lenni, addigra már fölvettek ide. Pszichológusnak szeretnék tanulni, ami még köszönő viszonyban sincs a művészettel( és igen, tudom hogy pszichológiát csak egyetemen lehet tanulni). Sajnos nincs ötletem, hogy milyen suliba lenne ésszerűbb átiratkoznom. Egyébként gondoltam arra, hogy itt maradok, és utána megyek fősulira, csak egy itteni végzőstől hallottam beiratkozásnál, hogy elég kevés pontot lehet itt összegyűjteni ahhoz, hogy tovább lehessen tanulni. Ezért fontolgatom az iskolaváltást. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert nem tudom, mihez kéne kezdenem, márpedig egy egyetemre nem lehet csak úgy beszambázni. Nagyra értékelném a segítségeteket, remélem, minél többen tudtok válaszolni. :)

2017. nov. 7. 20:46
 1/1 anonim válasza:
100%
Egyáltalan nem nehez innen elmenned. Felkelhivni az iskolát azt megbeszéled velük. Ha persze az első 2 osztalyrol van még szo. De ha mar 3.4.es vagy szamits arra hogy nem biztos hogx olyan könnyen átvesznek, lehet max csak vissza 9be
2018. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!