Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz a BioKémia? 8 osztájba...

Nehéz a BioKémia? 8 osztájba vagyok és sokan mondják hogy mennyek állatorvosnak mert nagyon szeretem az állatokat. Nehéz?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi.
2017. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Látom magam előtt, ahogyan az ember, aki kiírta a húszezredik "a legnyilvánvalóbb helyesírási hibákkal fogalmazok, de valamilyen orvos akarok lenni, háborodjatok fel rajta" kérdést, éppen egy hálószoba sötétjében ül, és mosolyog, hogy ma már hozzátett valamit a világhoz humor tekintetében.
2017. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán azert mert Romániába élek . Es itt 1 magyar orám sincs!!
2017. nov. 13. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Uuu, ez esetben bocsi. A kérdésedre viszont nehéz értelmesen válaszolni, mivel az sem világos, hogy mire vagy kíváncsi. Van, akinek nehezek ezek a tárgyak, van, akinek nem. Az egyetem nem egyszerű, sokat kell tanulni, de majd később úgyis tisztábban fogod látni, hogy merre tartasz, egyelőre komolyan ne gyötörd magadat ilyesmin. Sajnos, ha egy magyar nyelvű oldalra írsz, elkerülhetetlen, hogy beszéld a nyelvet. Nem kell tökéletesen helyesen írnod, de az alapvető fogalmazási alapokkal rendelkezned kell, ha kommunikálni akarsz. Ha mindenképpen magyarul akarsz írni, kérj meg valakit, aki nálad járatosabb a nyelvben, hogy nézze át neked. El sem tudom képzelni, milyen lehet a te nyelvi környezetedben élni, de ha kommunikálni akarunk, akkor fontos, hogy kristálytisztán megértsük, hogy mire gondol a másik.
2017. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közép biosz
2017. nov. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helyesen

Osztály

2017. nov. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!