Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE Bárczi gyógypedagógia...

Az ELTE Bárczi gyógypedagógia levelező szakja mennyire vállalható másik nappali szak mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg másodéves pszichológus hallgató vagyok és azon gondolkozom, hogy szeptembertől jelentkezek erre a képzésre. Érdemes mellette elkezdeni? ( később sajnos nem lesz már rá lehetőségem )


2017. nov. 15. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elsőéves levelezős vagyok. Az óráim péntekenként és szombatonként vannak. Viszont egy-két hét kivételével minden héten menni kell, annak ellenére,hogy levelező.

Mivel pszichológiát tanulsz, vélhetően az neked könnyű lesz, mert itt az az egyik legnehezebb tárgy az anatómia mellett.

Ha bírod majd két egyetem vizsgaidőszakát egyszerre, és az év közbeni beadandókat, plusz ugye azt számold bele, hogy a héten max 1 szabadnapod lesz csak, akkor érdemes nekivágnod.

2017. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!