Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinaljak hogy ne izguljak...

Mit csinaljak hogy ne izguljak ennyire?

Figyelt kérdés
Januarba fogom irni a felvetelit.Mar augusztus ota jarok kulontanarhoz, es eleg jol is megy minden de nagyon felek hogy ki fogok csuszni az idobol, es elrontok mindent. Nagyon izgulok hogy jol sikeruljon de ha igy fogok izgulni tuti nem lesz jo..:( mit csinaljak hogy kicsit megnyugodjak?

2017. nov. 18. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni! Én 4 éve írtam a központit és én is izgultam, de amikor rájöttem, hogy a túlzott stressz és izgulás rontja a teljesítményemet, akkor elhatároztam, hogy nem fogok izgulni. Miért az izguljon, aki becsületesen készül? Izguljon az, aki nem tett meg mindent a siker érdekében!😉 Így visszagondolva nem is volt annyira vészes a felvételi, persze akkor engem is tört a frász, de hidd el, ügyi leszel!
2017. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!