Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész szak. Nőies...

Gyógyszerész szak. Nőies szakma gyógyszerésznek lenni?

Figyelt kérdés
Ha férfiként gyógyszerész akarok lenni, kevesebb tiszteletet kapnék a társadalomtól, mint ha mérnök vagy orvos lennék?
2010. máj. 31. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy orvosnál biztos több tiszteletet kapnál. Már tökre nincs megbecsülése az eü dolgozóknak:(

Amúgy szerintem több a nő, de nem kifejetetten nőies szakma. Ha ez érdekel, vágj bele:)

2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél csak gyógyszrész. Várousnkban 4 gyógyszerész férfit ismerek. Nagyon értik a dolgukat. És még valamit, több esetben sokkal jobb gyógyszereket adtak a problémáimra, mint egy-két orvos.
2010. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

A patikus rabló megtalál!:)

Ide férfi kell!

2010. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is gyógyszerész leszek, bár nő, és ismerek nem egy férfi gyógyszerészt:) De minden szakma elnőiesedik, már gépészmérnökin is látni nőket, az építészeti karok fele nő, az állatorvosin 90%-os a csajok aránya, orvosin szintén elég sokan vannak... Ez ne gátoljon meg semmiben:)


Amúgy hova mész? Most kezdesz majd?:)

2010. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A Sotéra jelentkeztem.

igen, sok szakma elnőiesedett, főleg az egészségügyisek, a BME-n is van olyan szak, amin sokkal több a nő, mint a férfi (tapasztalat)

Engem a gyógynövénytan fogott meg nagyon, azt szeretném tanulni, és hol máshol lenne erre lehetőségem, ha nem gyógyszerészen? = )

Utolsó: te is Pestre jössz?

2010. jún. 1. 15:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, állatorvosi...na ott egy srácra egy tucat lány jut :D
2010. jún. 1. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:

A kis falusi gyógyszertárakban még mindig sok a férfi patikus. Attól, hogy gyógyszerészeti asszisztensek is dolgoznak (nők), attól még nyugodtan legyél az, ami szeretnél. Egyik ismerősöm is (fiú) most végez Debrecenben a gyógyszerészetin.


Sok sikert!

2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha gyógyszerészeti szakra mész, akkor még kutatógyógyszerész is lehetsz, az pedig pláne nem nőies szakma... illetve nem csak nők járnak gyógyszertárba, hanem férfiak is, és szerintem egy férfi szívesebben fordul oda egy másik férfihez a problémájával, mint egy nőhöz.
2010. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is Pestre megyek:) Akkor majd találkozunk:)
2010. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!