Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakokban gondolkozzak?...

Milyen szakokban gondolkozzak? (Földrajz-matek erős tudással fizika érdekel de tudás annyira nincsen)

Figyelt kérdés

Földrajzból emelten fogok érettségizni matekból közép nem akarom az emeltet bevállalni mert nagyon ingadozó a teljesítményem előző érettségik terén középből viszont az összes előző évit 90% fölé írtam de emelten volt hogy meg is hasaltam , de olyan is hogy 70% lett szóval az nagyon ingadozó ezért abból csak közép érettségim lesz .(illetve nem is kapnék rá plusz pontot mivel meg van mind a 100 már ) a föci az laza és az a fő irány de örülnék ha valamennyi matek benne lenne . Informatikával nincsen bajom bár főleg a hardveres részében vagyok otthon a szoftveres hát mondhatni talán talán érdekelne ha kell de nem életem vágya szóval ne ekörül forogjon de egyáltalán nem baj ha alap szinten kell programozni .


amikre gondoltam :


Matek földrajz szakos középiskolai tanár (erről majdnem mindenki le akar beszélni bár szeretek tanítani amit eddig kellet )


Éghajlat kutató (nade ezzel lehetséges állást találni ?)


Esetleg valami földmérő de ugyan úgy nem tudom mennyire kelendő állásilag .


És az érdekelne milyen egyéb szakokat tudnátok esetleg amivel el is lehet helyezkedni főleg föci-matek orientáltsággal .


Nincsenek hatalmas fizetésbeli elvárásaim de nettó 180-200-at meg szeretnék tudni keresni a szakmámban és Magyarországra 10 olyan szakember keljen aminek én tanulok . külföldre nem szeretnék menni



2017. nov. 22. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem megy a középiskolás matek biztosan jól, akkor matek tanár ne akarj lenni.

Földrajz: geológus? környezetmérnök? földmérő, térinformatikus, térképész,

fizika kell ezekhez...

[link]


Ha van olyan tanár, akihez bizalommal fordulsz, tőle kérdezd, mit ajánlana neked, ő ismer...

2017. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kedves baratnom ilyen erdeklodessel meteorologus lett. Most katona, jol keres.
2017. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!