Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen foglalkozási és továbbt...

Milyen foglalkozási és továbbtanulási lehetőségeim vannak, ha az emberi kapcsolatokkal akarok foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem rá, hogy érdekelnek az emberek, az érzéseik, meg az emberek közti kapcsolatok. Érdekelnek még a testbeszédel, meg a kommunikációval kapcsolatos dolgok, de nem szeretnék sem ügyvéd, sem pszichológus lenni. Ezenkívül szeretek beszélni.

2017. nov. 26. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az emberek közötti kapcsolatokkal, az érzéseikkel, a testbeszéddel és a kommunikációval lényegében a pszichológusok foglalkoznak. Nekem nem nagyon jut eszembe más, ami passzolna ehhez a leíráshoz.
2017. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ezzel a viselkedéselemző foglalkozik. Úgyhogy kénytelen leszel pszichológiára menni, bár én inkább keresnék valami olyat amivel állást is fogsz kapni.
2017. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szociális-Pedagógiai-Gyermekvédelmi ügyintéző
2018. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!