Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Képtelen vagyok ismerkedni,...

Képtelen vagyok ismerkedni, nem tudok semmilyen célból emberi kapcsolatokat kialakítani már évek óta, mit tegyek? Nem akarok mindig egyedül lenni.

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 07:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miért?
2013. okt. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Már mint, miért érzed úgy, hogy képtelen vagy ismerkedni? Mi/ki az oka? miért nem?
2013. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Asperger szindróma.
2013. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben?
2013. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad. Tegyél érte.
2013. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Senkivel semmikor sehogy? Ezt nehezen hiszem el.
2013. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 My Conserve ***** válasza:

Mit nevezel "emberi kapcsolat"-nak?


Ne legyenek túl magas elvárásaid, eleinte minden kapcsolat felületes, csak később, idővel mélyülnek el.

2013. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom jól megfogalmazni, egyszerűen nem megy az ismerkedés. Kevés kivétellel az összes netes ismerkedésem kudarcba fullad, nem tudok fenntartani egy beszélgetést még az illető benne lenne egy személyes találkozóban. Nyáron három igéretet kaptam, hogy majd szeptemberben találkozunk, egyikből sem lett valós találkozás. Nekem az nem barátság, hogy csak a neten beszélgetünk.

A valóságban előzetes ismertség nélkül nehezen kezdek el egy beszélgetést, így nem vagyok érdekes senki számára.

2013. okt. 3. 14:11
 9/24 anonim ***** válasza:
Görcsölsz, ez a bajod. De lehet gyakorolni a kapcsolatteremtést. Simán vad idegeneket leszólítasz, hogy pl. mennyi az idő, vagy merre van ez meg az. Elsőre elég ez is amíg nem megy para nélkül. Aztán később lehet tovább folytatni. Aztán meg biztos van érdeklődési köröd, pl sport, ha nincs, akkor legyen. Ezen keresztül is egy csomó új barátságra tehetsz szert. Csak akarni kell, aztán meg lépni.
2013. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia!
2013. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!