Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az lehetséges, hogy erdészként...

Az lehetséges, hogy erdészként dolgozzak mialatt levelezőn elvégzem az erdész mérnökit?

Figyelt kérdés
Miután leérettségiztem 2020ban utána levelezőin szeretném elkezdeni az erdész mérnökit és dolgozni az egyetem mellett mert sajnos nem engedhetem meg magamnak ,hogy nappalin tanuljak még 5 évet mire meglesz a diplomám! És azért így akkora hátrányban sem lennék mert az erdésznek ugye hasonlóak a feladata azerdész mérnökéhez és így addig is belerázódnék a dologba! Ez megoldható szerintetek? Esetleg erdészmérnök van köztetek?
2017. nov. 29. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek a munkára, minden további nélkül.
2017. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Erdészmérnöki csak nappali képzésben van a szak nehézsége miatt. Az első 2,5 év nehéz utána már lehet dolgozni mellette.
2018. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!