Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentős vagy gyógyszerész?

Mentős vagy gyógyszerész?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam...

Nagyon vonz a mentős munka (főleg hogy mentő sofőr legyek)

De úgy tudom, hogy abból elég nehéz megélni, nagyon kevés a fizetés, ezért a másik lehetőség, amit választanék, az a gyógyszerészeti

Vagy lehet olyat, hogy egyszerre a kettő?

Mit tegyek?



2017. dec. 3. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mentősként éhen fogsz halni.. Mindenképpen gyógyszerész.

Főleg, hogy a mentősautó sofőrnek nem iskola kell, hanem jogosítvány(több kategória) és tapasztalat.

2017. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész
2017. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a kettőt egyszerre nem lehet valahogy megoldani?
2017. dec. 3. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem... miért kell ennyire gyerekesnek lenni?


Senki sem tiltotta meg, hogy elvégezd a gyógyszerészetit és közben megszerezd B és C kategóriás jogosítványt, PÁV I-et, és legalább két éves igazolt gépjárművezetői gyakorlat.


A jogsik csak pénzbe kerülnek.

Utána dönthetsz, hogy melyiket akarod csinálni..

2017. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mentős...mentősautó sofőr... Mentő vagy gyógyszerész!? Egyébként gyógyszerész. Egészségügyben elég siralmas a fizetés, de a gyógyszerészé talán nem rossz. A másik... Mentőápolónak, mentőtisztnek bizony kell a papír, jogsi nem igazán. És ők végzik az érdemi betegellátást... A mentőgépkocsi-vezető (így hívják a sofőrt) vezet, illetve segédkezik az ápoló, tiszt, orvos utasítására.
2017. dec. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!