Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok jó angol magántanárt?

Ajánlanátok jó angol magántanárt?

Figyelt kérdés
nem elsősorban az a fontos, hogy olcsó legyen, az lenne a legfontosabb, hogy tanítson meg rövid idő alatt rendesen. az utóbbi egy évben rosszabbnál rosszabb tanárokat találtam csak és szinte alig fejlődtem valamit, önhibámon kívül. az se baj, ha számlaképes. előre is köszönöm!
2011. febr. 7. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Város?
2011. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2011. febr. 7. 11:15
 3/4 anonim válasza:
tudok vkt, számlát is tud adni, nála tanultam én is, nekem is ajánlották. Jó fej. Ha még érdekes, szólj.
2011. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlom magamat Budapesten:)Főiskolás vagyok,felsőfokú angollal rendelkezem.Emelt szintű érettségiztem anno.Írj privit ha gondolod.Árban megegyezünk...22N.
2011. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!