Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolát, egyetemet...

Milyen főiskolát, egyetemet kéne választanom?

Figyelt kérdés

Most végeztem a középsulival. Szeretnék tovább tanulni, de fogalmam sincs mit. Középsuliban kiemelkedő voltam a sportokban, illetve a grafikus képességeim is jók. Ez a kettő ami szerintem lehetséges lenne, ha olyat szeretnék amihez van tehetségem. Érdekel még a média, reklám irány is. Nem tudom ezekben milyen lehetőségek vannak..

A másik, hogy nem tudom mi az amit érdemes lenne tanulni. Sajnos amiből tényleg jól lehet élni, azokhoz nekem semmilyen szinten nincs tehetségem. A matekom elég rossz, viszont jól tudok magolni, és szeretek olvasni. Ha tudnátok ajánlani pár képzést vagy iskolát, azt nagyon megköszönném.


2017. dec. 6. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!