Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem tudok már úgy...

Miért nem tudok már úgy tanulni mint korábban? 23N

Figyelt kérdés
Januárban fogok záróvizsgázni, szóval a tételeket tanulom. Ebben a félévben gyakorlaton voltam és a szakdogát írtam, illetve ahogy vége lett a gyakorlatnak, kaptam munkalehetőséget és elkezdtem dolgozni. A tételekkel viszont nagyon szenvedek. Magamnak dolgoztam ki mindet szeptember óta, mégsem marad meg a fejemben szinte semmi. Mintha tavasz óta kiestem volna a tanulásból... A félévek során pedig teljes könyveket, rengeteg jegyzetet tanultam meg szó szerint, mindenféle nehézség nélkül. Mindig arra törekedtem a tanulás során hogy megértsem az anyagot, ne bemagoljam. Most meg nagyon nem megy :( Mi lehet erre a megoldás? Valakinek valami hatékony módszer? Kezdek most már pánikba esni mert akkor sem haladok ha rászánom a napokat.

2017. dec. 9. 13:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De ha nincs semmi infó, keresd meg e-mailben vagy telón a konzulensed. Biztosan segít.
2018. jan. 10. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!