Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mérnöki szakot érdemes...

Milyen mérnöki szakot érdemes elvégezni ha tengerjáró ( óceánjáró ) hajón szeretnék mérnök lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, oda nyelvtudás kell, de ez nem akadály ( felsőfokon beszélek angolul, beszélek franciául, tanulok németül ). Szeretnék óceánjáró hajóra ( cruiser ship ) menni dolgozni, de mint hajómérnök. Milyen szakot érdemes elvégezni? A BME-n láttam a közleket, de azzal nem annyira szimpatizálok. A gépész gondolom mindenhová jó, míg például egy környezetmérnökkel nem tudnak mit kezdeni. Az anyagmérnök mennyire lenne jó választás? Jobban tetszik mint a gépész, de nem tudom jó lenne-e ha ilyen téren szeretnék elhelyezkedni.
2017. dec. 15. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök vagy közlekedés mérnök.
2017. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a közlekedésivel szimpatizálok, az lényegében egy gépész képzés. Anyagmérnök az kicsit vegyész is akar lenni, kicsit gépész is. Keresik őket, de szvsz. nem fogsz te annyi idő alatt két szakmába érdembe beletanulni, tipikus két szék közé esős kreálmány. De szívesen meghallgatnám egy anyagmérnök véleményét is.
2017. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj közlekedésmérnökire Győrbe!!
2017. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Műegyetem Járműmérnök. Ott lehet szakosodni hajómérnöki szakirányba.
2017. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!