Milyen iskola a Hunfalvy János Kéttanyelvű szakközépiskola Budapesten? Mi a véleményetek érdemes ott elvégezni estin az érettségit? Vagy pl van másik iskola Budapesten ahol érdemesebb elvégezni az érettségit vagy szakgimnázium?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezem még régebbről családi okok miatt nem tudtam befejezni az iskolát. Nos most szeretném befejezni és megszerezni az érettségit. Nos voltam a fent említett Hunfalvy iskolában Budapesten és jövőre tudnám elkezdeni az esti gimit és addig szeretnék letenni egy Okj szakmát pár hónaposat hogy aztán ha elmegyek az esti gimit elkezdeni akkor rövidebb idő alatt tudjam megszerezni elvégezni. Természetesen ha van valami amiben tudnátok segíteni pl másik iskola ötletetek szakgimnázium vagy sima gimnázium Budapesten máshol akkor szívesen meghallgatom .
2017. nov. 29. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A középsuliból mennyi éved van

meg?

2018. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor már csak két év kell ?
2018. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen 2év kell
2018. máj. 9. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!