Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Államiról önköltségesre?

Államiról önköltségesre?

Figyelt kérdés

Államilag támogatottan vettek fel, első féléves vagyok, viszont a következő félévemet már nem itt akarom kezdeni. Ezen az egyetemen akarok tanulni, viszont át szeretnék menni jogra, de ott önköltséges lennék

A kérédsem az lenne, hogy ezt megtehetem-e? és hogy vissza kell-e fizetnem ezt a félévemet?(mert hallottam, hogy ha az első után gondolod meg magad, akkor még nem kell visszafizetni)



2017. dec. 17. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Visszafizetni nem kell, első félévre tényleg él a "meggondoltam magam szindróma" (szerencsére:) )

Megteheted, hogy átmész önköltségesre ez is biztos.

További biztos információkért keresd az adott egyetem TOját (tanulmányi osztály) ott tudnak segíteni neked biztosan :)

2017. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!