Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kémia és biológia tanár...

Ha kémia és biológia tanár szeretnék lenni. Kell hozzá kémia és biológia érettségi is vagy egy emelt kémia elég?

Figyelt kérdés

Már leérettségiztem, de most jöttem rá,hogy szeretnék tanár lenni középiskolában.

Még akkor emellé le kell tegyek egy bioszt is igaz?

Debrecent néztem ki. :)



2017. dec. 18. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatal honlapján kellene nézelődni, de előljáróban annyit elmondhatok, hogy nem feltétlenül szükséges újraérettségizni, mivel pl. a matekot is beszámíttathatod.
2017. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szitakötő25 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy elég mind a kettőből egy közép. Egyik osztálytársam is erre a szakra ment, és közepezett mindkettőből. Először csak bioszból akart egy emeltet, és kémiából egyáltalán nem akart érettségizni, de azt hiszem közbe változtak a követelmények, és mindkettőből kötelező legalább közép szinten.
2017. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!