Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MI a véleményetek a szoftverfe...

MI a véleményetek a szoftverfejlesztő tanfolyamokról? Melyiket érdemes megcsinálni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a pár hónapos programozó-képző tanfolyamok mesterien lehúzzák az embereket, és kihasználják azt a piaci rést, hogy hirtelen mindenki programozó akar lenni a pénz miatt, a butábbak meg be is fizetnek, mert elhiszik, hogy bárkiből lehet programozó. Ha szofterfejlesztő akarsz lenni, beiratkozol az ELTÉ-re programozó matematikus képzésre és elvégzed, meg persze mellette is képzed magad.
2017. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha már valamelyik, akkor olyan, ami nem 3 hónapos és nagy csoportos. Nem kell diploma a programozáshoz és nem mindenki képes megtanulni egyedül. Vannak jó tanfolyamok, csak nem sok. Kritikusnak kell lenni. Codecoolnál láttam 1-1.5 éves képzést, meg az A&K Akadémián kis csoportos tanfolyamot. Több programozó ismerősöm is van, egyik se végzett progmatot egyetemen. Anélkül is van élet.
2017. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Jah be kellene fejezni ezt a süket dumát, hogy programozó egyenlő diplomát szerzett informatikus. 95%-a selejt, amit leadnak, de a sok nagyokos, aki elvégezte, hirdeti, hogy anélkül csak félszakember vagy, meg a rendszerszemlélet nélkül, amit ad az egyetem semmit se érsz... Ha programozni akarsz, válassz egy nyelvet és gyakorolj, Ennyi. Programozni úgy tanulsz meg, ha programozol.
2017. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha meg valahová azért nem vesznek fel, mert nincs papírod, de közbe kiválóan programozol az mindent elmond a munkahelyrol. Valoszinuleg minden a formalitás es sz.arnanak a fejedre amúgyis...
2017. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két hosszú kapcsolatom volt és ezek közül a második nő főző tanfolyamra járt. Vagy szakács tanfolyamra már nem is tudom. De mindegy mert utána is ehetetlen moslékot készített. Mindig visszasírtam az első nőt aki tudott főzni. Istenadta tehetsége volt az amit a konyhában művelt. Hát ha még szakácsnak tanult volna akkor mire lett volna képes. Látszólag ez nem vág ide. De tudod e hogy mit akarok ezzel?
2018. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!