Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen faktot érdemes felvenne...

Ingrid0004 kérdése:

Milyen faktot érdemes felvennem, ha óvónő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi tantárgyaidból. A magyar kötelező felvételi tárgy, így az legyen az egyik fakultációd!
2017. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk egy magyar, mert az kötelező felvételi tárgy és választhatsz mellé még egyet közülük pl. matek, töri, idegen nyelv vagy biosz. Vannak alkalmassági vizsgák is, úgyhogy én lehet arra is készülnék, pl. ének, de ha az megy és inkább az érettségire akarsz készülni, akkor célszerű két felvételi tárgyat választani.
2017. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Úgy tudom oda emelt érettségi sem kell. A fakultáció pedig emelt érettségire készít fel. Nagyon alacsony a ponthatár arra a szakra, simán megvan közepekkel, szóval én a helyedben (ha az iskola megengedi) nem vennék fel faktot. De ez csak az én gondolatom, tégy belátásod szerint :)
2017. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 health visitor ***** válasza:
66%

Magyar- biosz. De attòl is függ, pontosan hova felvètelizel.

Elsõ èves óvpedes.

2017. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!