Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt köztetek olyan, aki...

Volt köztetek olyan, aki felfüggesztette a tanulmányait bizonyos időre, mert közbe jött egyéb más ok, vagy jobb lehetőség és később önköltségesen folytatta befejezetlen tanulmányait?

Figyelt kérdés
Épp ebben a cipőben járok és kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést, sajnos így alakult és félév végéig más tanulmányt folytatok, közbe pénzt keresek, hogy befejezhessem, mert eddig államilag támogatott képzésen voltam, és önköltségesen tudnám folytatni az ösztöndíjból (nem egyetemről van szó, hanem OKJ képzésről).

2017. dec. 27. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem jelentkezel újra?

Ugyanúgy felvesznek ingyenesre ha még 25 alatt vagy.. és nem a 3. képzés.

2017. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nem indul az a képzés, így kénytelen vagyok magán úton intézni, és nincs kedvem éveket várni feleslegesen.
2017. dec. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!