Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát éri meg tanulni...

Milyen szakmát éri meg tanulni, miből van hiány?

Figyelt kérdés
Egyetemre nem szeretnék menni de most érettségizek és szeretnék egy szakmát, de mindenképpen olyat ami nem egy robot munka mert gépész szakon jártam szakgimnáziumba és ez egy robot meló szóval ezt semmiképp nem csinálnám.
2017. dec. 29. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerinted a gépész robot meló, akkor erre a kérdésre nehéz lesz válaszolni...
2017. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Google -> "hiányszakmák". Csak az Eduline le szokott 2-3 havonta hozni egy cikket a témában, bőven találsz a neten nem egy, nem kettő listát, ami erről szól, érdemes átnyálazni őket.
2017. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valami hiányszakma, nem feltétlenül jelenti azt, hogy megéri azt csinálni. Például ápolóból komoly hiány van, de nem véletlenül.
2017. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Kőműves, gázszerelő, villanyszerelő, konyhai gépek szerelője, stb.

Az összes kétkezi munka ilyen.

2017. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első

Én is gépész szakot végeztem, és okj szinten tényleg az a többség.

Beállítanak 1-2-10 cnc mellé amit pakolni kell 8 órában, korrekciózni/szerszámot cserélni.

A többség ez t csinálja, aki egyedi gyártásban/szerelésben/mérésben van az már azért elég képzett sok év tapasztalattal.

2017. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem robotmelot akarsz akkor tanulj tovább mérnöknek
2017. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!