Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem vélemény?

Figyelt kérdés
Megoszló véleményeket hallottam csak róla, nem tudom mennyire reálisak. Olyan emberek véleménye érdekel igazán ,akik oda járnak/jártak. De természetesen a laikus véleményeket is szívesen meghallgatom :) (mindegy melyik szak)

2017. dec. 29. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Matolcsd Egyeteme.
2017. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom oda jár (kolis is).:) Nemzetközi igazgatásin van (NETK). A kolival maximálisan elégedett, az oktatást színvonalasnak tartja, idén végez, fél évet volt Erasmuson külföldön is, ebből nem volt semmiféle problémája itthon a tárgyak teljesítésével, minden gördülékenyen ment. A koliban én is jártam, szerintem nagyon rendben van, nagyon szép.:) Nekem sosem panaszkodott az egyetemről, voltak nehezebb-könnyebb tárgyai, de nem volt szó olyasmiről, hogy igazságtalanok lettek volna vele. Tanulni kell nyilván rendesen, de nem szúrnak ki az emberrel fölöslegesen. A közösség szerinte jó, a szakon náluk elég kevesen vannak, mivel frissen induló szak volt, mikor ő felvételizett. A nemek aránya vegyes, akiket általa megismertem, nem a nagyképű sznob elit, amit gyakran hallani másoktól, hogy jellemző. Ha van konkrét kérdésed, szívesen zargatom vele.:)
2017. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az előző válasza teljesen megegyezik a valósággal! :)

A Nemzetközi (NETK) kar ilyen. És ajánlom is!



Én közig.-szervezős vagyok.

Ez vmi borzalom. Nagyon nem ajánlom!!!!

Csinálok egy összehasonlítást :)



Nemzetközi (NETK)

- 80% hogy bekerülsz az Orczy koliba

- kevés órák vannak --> egyetem mellett tudsz kényelmesen dolgozni például

- mivel kevés órák vannak, kevés vizsgáid lesznek --> hamarabb végzel, hamarabb kezdődik a nyári szünet :)

- szinvonalasabb az oktatás

- a tanárok a NETK-es hallgatókkal sokkal jobb fej

- mivel kevés órák vannak ezért a hallgatóknak van ideje kellően felkészülni az írásbelikre, szóbelikre

-a munkaerőpiacon tárt karokkal fognak várni :)



közig.-szervező

- én itt vagyok harmadéves

- sok óra: reggel 8órától este 8óráig a suliban ülök

- a tanárok a mi karunkat nem kedvelik, szivatnak állandóan

- minden félévben 10-12 vizsgám volt :(

- csak a közszférában tudunk elhelyezkedni

- 120.000 Ft fizetés --> 10 éve nem volt emelés..

2018. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!