Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire vonatkozik az ingyenes...

Mire vonatkozik az ingyenes OKJ képzés?

Figyelt kérdés
Eddig nekem mindenki azt mondta, hogy az első 1 vagy 2 okj-s képzés ingyenes, de láthatóan nem mindegyik alapból ingyenes. Na most azokra a fizetős képzésekre is érvényes ez az ingyenes dolog ha mondjuk az első képzésem? Vagy mi erre a megszabás? Utána kell járni képzésenként annál aki ajánlja az oktatást vagy , hogy működik ez pontosan?

2018. jan. 3. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskolában első 2 ingyenes. A többi helyen nagyrészt fizetős.
2018. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utána kell járni képzésenként. Az ilyen kis magánsuliknál nincs ingyenes, ergo olyan sulit kell választani, ami eleve állami támogatott.

Meg ha jól tudom, nem is minden képzésre vonatkozik ez.


Egyébként most már az első kettőre vonatkozik, kortól függetlenül, ha jól tudom.

2018. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!