Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudtok mondani BUDAPESTEN...

Nem tudtok mondani BUDAPESTEN vagy a közelében szak-gimnáziumokat illetve szakközepet mondani?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os kerestem már iskolákat csak azok túl erősek... Tudtok olyan iskolát mondani ahol 2-3 átlaggal felvesznek? Én általános szakra gondoltam, emellett egy szakmával, ezért jó lenne egy szakgimi, csak én nem találok! Szeretek sportolni, rajzolni, énekelni, idegen nyelveket de bármire nyitott vagyok... Kérlek segítsetek!

2018. jan. 3. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj fel a pitagorasz.shp.hu oldalra . Ott van az összes középiskola. Nézegesd meg a honlapjukat és amelyikben találsz kedvedre valót arra keress rá itt hogy milyen vélemények vannak róla. Aztán meg gyakorolj egy kicsit a központi felvételire.ha ott sikerülne magasabb pontszámot elérned akkor bejuthatsz a kívánt suliba.
2018. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak 8.-ban kezd derengeni, hogy gyengék a jegyeid, akkor egyelőre elég lesz egy szakma, az érettségi később is ráér, vagyis válassz inkább szakmunkásképzőt (bárhogy is hívják mostanában).
2018. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FulopHella ***** válasza:
Budaiszakközép? Oda akárkit felvesznek, nem kell jó átlag.
2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ganz Ábrahám Szakközép
2018. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!