Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen erős gimnáziumok...

Milyen erős gimnáziumok vannak Budapesten, ahol inkább a felvételit nézik és nem a hozott pontszámot? (sürgős)

Figyelt kérdés
Nagyon jó felvételiket írok,de az átlagom hármas.Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 5. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A tanárok is jól tudják, hogy a felvételi reprezentatív, a jegyek nem.

Szóval ha írsz egy tényleg jó felvételit (80 ponttól felfelé) akkor bárhova felvesznek.

2018. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Én egy ilyenről tudok, az Apáczai Csere János Gimnázium, itt 110 pontot lehet szerezni összesen és ebből csak 10 pont a hozott pont, 25 pont a szóbeli és 75 po t a központi. De csak ha tényleg nagyon nagyon jó központit írsz.
2018. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És az elsőnek nincs sajnos igaza, legtöbb gimnáziumban a szóbeli behívás egyik feltételeként minimum pont van meadva a hozott jegyekből is.
2018. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen én is az Apáczait mondanám. Ezért megyrk én is oda😂
2018. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már végeztem az egyetemen, de pár éve ez még igaz volt (hátha most is):

Apáczai

Fazekas

Xántus...

2018. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Berzsenyiről mi a véleményetek?
2018. jan. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!