Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelező az emelt érettségi...

Kötelező az emelt érettségi valamilyen tantárgyból a Corvinus Nemzetközi Gazdálkodás vagy Gazdálkodás és Management szakán?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találtam erre vonatkozóan pontos információt sehol sem, szóval, ha esetleg valaki oda felvételizett vagy oda jár tudna nekem segíteni?

2018. jan. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelezô.

(Itt is leírják: [link] )

2018. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már fent kell lennie felvi.hu-n a szeptemberben induló szakok felvételi követelményeinek, ott is nézted?

(Amúgy még ha nem is kötelező, bár szerintem kell legalább egy emelt, de mindenképpen ajánlott, mert vagy 450-460 pont kell erre a szakra)

2018. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező emelt egyiken sem. A felvi.hu oldalt nem ismered? Hasznos, ha főiskolára, egyetemre akarsz menni.
2018. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. jan. 5. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha anélkül is megvan a pontod, akkor nem kötelező; de ha nem lenne meg anélkül a pontod, akkor meg lehet, hogy szükséged lesz rá. De amúgy szintemelőt meg újraérettségizést azt még utána is csinálhatsz, nem tudom , mennyire gyakori amúgy a keresztfélév, de szerintem amúgy év elejétől figyelni kell a határidőket, nagyon résen kell lenni, ha októberben akarsz érettségizni, ott is nagyon figyelni kell a határidőket, meg a felvételinél is, hogy ki ne csússz, de ha nem lesz meg annyi pontod, kövi években még jelentkezhetsz újra.
2018. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!