Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs olyan munka, amit a...

Nincs olyan munka, amit a jövőben tanulni tudnék, és sokat tudnék mellette utazni?

Figyelt kérdés

Különösebben annyit tudnék elmondani magamról, hogy szeretek nyelvet tanulni, angol középfokom már van, és készülök a felsőre. Németül is tanulok. Vannak esetleg olyan szakmák, amiket főleg nyelvtudással tudnék tanulni és végezni érettségi után?

15/f



2018. jan. 7. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Légiutas kísérő
2018. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemzetközi tanulmányok?

Újságíró?

Tolmács?


De lehetsz közgazdász vagy mérnök is, pl. projekt menedzserek és auditokat végző mérnökök is sokat utaznak.

2018. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Férfi légiutaskísérő? Azt hittem, hogy az női állás.
2018. jan. 7. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már férfi légiutaskísérôvel, sôt, még fodrásszal is óvóbácsival is. Szerintem felesleges és hülyeség férfi-nôi munkákban gondolkozni.

Viszont azért csak félig-meddig igaz, hogy a légiutaskísérôk utazgatnak, mert a munkaidejük jelentôs részét a repülôgépen töltik, és egyéb mellékfeladatok elvégzésével. Tehát nem sokat látnak mondjuk egy országból.

2018. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!