Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia-tesi tanári, rossz...

Kémia-tesi tanári, rossz párosítás lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy van -e még valaki így vele, hogy a kedvenc tantárgya és amiben jó eredményeket tud elérni az a kémia. Illetve ami örömet okoz a testnevelés.

A tanári pedig az álmom. Kérdés, hogy ez jó párosítás-e?

Vagy inkább a kémia mellé valami mást kellene választanom? Biosz meg esetleg a német nyelv ami szóba jöhetne még.



2018. jan. 10. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Annyiból nem jó, hogy ha nem jön be a tanítás, nincs semmi a kezedben. Ilyen szempontból szerencsésebb, ha legalább az egyik szakod olyan, amivel a versenyszférában is boldogulsz (idegen nyelv vagy infó).
2018. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mé lenne rossz? Amúgy én nem tudom, szerintem ,ha ezeket szeretnéd, akkor megoldható. Hogyha ezek az álmod, az álomszakmáid. Szerintem fain együtt a kettő. A Julika néni meg pl szerintem tesi-földrajz-biológia-szakos. Éva néni meg tesi, meg német.
2018. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
*Na jó amúgy, 2. vagyok, uncsitesóm eredetileg magyar-földrajzos e kettő akart lenni, de nemtom , itt valaki nálunk mondta, hogy belátta, hogy nem lehet együtt a kettőt, úgyhogy most csak a magyar van meg neki. De abból fullos vizsgákat tett többnyire, ha jól tudom.
2018. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lehetne összepárosítani a kettőt? Semmilyen ésszerű érvet nem látok, ami ellenezhetné. Ha a kérdező ezt a két tárgyat szereti a legjobban, akkor miért választana egy olyat, amit kevésbé tudna átadni ugyanolyan élvezettel?
2018. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld nyugodtan. A kémia miatt biztos h találsz állást, mert abból nagyon kevés van . Ha szívből csinálod akkor meg pláne. Ilyen tanárok kellenek akiknek álmuk ez a hivatás és nem csak tanarira vették fel őket.

Én is tanárnak készülök(angol-töri de még a tesi sincs kizárva)

17/L

2018. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!