Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen elvégezhetem egyszer...

Egyetemen elvégezhetem egyszerre a mester képzést olyan szakbol amiből nem idndítanak csak alap képzést?

Figyelt kérdés
Konkrétean a szülésznő szak érdekel és a későbbiekben szeretnék magasabb végzettséget elérni, mint egy diploma. Igy jott szóba a mesterképzés, és az érdekel hogy egyszerre ellehet e végezni, vagy ha nem utána mennyi + év még?

2018. jan. 12. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos a kérdés. Először be kell fejezned az alapszakot, hogy a mestert elkezdhesd, előfeltétel. Viszont ha az megvan rögtön a kövi szemeszterben elkezdheted a mestert. Ha nincs a szülésznőre épülő mester akkor végezhetsz mást, megvan melyik mesterszakokra mehetsz ezzel az alapszakos diplomával. Ha ahol az alapot vêzed nincs ilyen mester akkor másik egyetemre kell menned utána tanulni. Ez megválaszolta a kérdést, vagy félre értettem? Mert kissé kavarós amit írtál.
2018. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szülésznő esetében nincs mester. BSC van. 8 féléves a képzés, közben szakosodhatsz.


[link]

2018. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!