Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet gyógypedagógusnak...

Hol lehet gyógypedagógusnak tanulni?

Figyelt kérdés
Barátnőm gyógypedagógia szakra szeretne menni ha elvégzi a középiskolát(jövőre)! Debrecenben vagy Egerben van e ilyenre lehetőség főiskolán?
2010. jún. 4. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom gyógypedagógia az egész országba csak Pesten van az Elte Bárczi karán...
2010. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben nincs gyp.

Pesten van a legszélesebb körben kiterjedt oktatás (vagyis az összes fogyatékossági típusnak megfelelő szak csak itt van - én is itt tanulok)

emellett van még Szegeden, Kaposváron, Győrben, és talán Miskolcon is. Ha a barátnőd tudja már, hogy pontosan melyik fogyatékossági területtel akar foglalkozni, akkor úgy nézze az egyetemeket, ha nem tudja, akkor jöjjön pestre, mert itt tud az összesbe mélyebben belelátni. És ha van kérdése a Bárcziról írjatok egy privit:)

2010. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és itt is találhattok egy kis infot: (Miskolcon csak kihelyezett autista képzés van)

[link]


előző voltam:)

2010. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kaposváron is van gyógypedagógus szak, illetve az ELTÉN.

ahol tavaly 405 volt a ponthatár.

2010. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!