Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magánsuliba szeretnék menni...

Nyilas1010 kérdése:

Magánsuliba szeretnék menni de nem tudom hogy elfogadják-e a kérelmet. Nehéz lesz a magán suli?

Figyelt kérdés
Az egész osztály csúfol,minden sz@rnak mond és én ezt már nem bírom tanárok rosszak ha segítséget kérsz akkor az a baj ha nem kérsz akkor meg az a baj.Szóval hogy el lehetne intézni valahogy hogy magánsuliba mehessek?Gondolom ez az indok őket nem érdekli...De akkor kitől kérjek segítséget?Szüleimtől megkérdeztem hogy lehetek ők is mondták hogy mehetek csak el kell intézni ezt a kérvényt.Volt valaki közülletek aki magántanuló és hogy milyen indokkal fogatdák el a kérvényét ha sport sérülés akkor kérnek valami orvosi papirt?ha meg elfogadták nagyon nehéz lesz? most 3-5 tanuló vagyok ezt is a fizika meg az infó húzta le na de mind1.Tudom hogy majd sokan azt mondják hogy cseréljek sulit de sajna ahova járok az a "legjobb" suli és ennél már csak rosszabbak vannak körülöttem

2018. jan. 15. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb fizetős középiskolák – jellemzően gimnáziumok – tandíja havi 6-20 ezer forint körül alakul. A szüleid finanszíroznák ezt? Ennél csak drágábbak léteznek Budapesten.
2018. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem Budapesti vagyok és nincs is kedvem felköltözni oda :D
2018. jan. 15. 18:09
 3/4 A kérdező kommentje:
és még csak 8.os vagyok
2018. jan. 15. 18:09
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kevered a magániskolát a magántanulósággal. A magániskola az egy szokványos iskola, esetleg valamilyen plusszal, ami miatt az ott tanuló diákoknak (szüleiknek) megéri X összeget fizetni az oktatásért. A magántanulósághoz kell a kérvény, amiről te beszélsz, magántanulóként otthon, a kikapott tananyag szerint tanulsz és időközönként vizsgázol a tananyagból. Nos te melyiket szeretnéd?
2018. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!