Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elfogadják az utalványt a...

Elfogadják az utalványt a következő megemlített helyen?

Figyelt kérdés
Erzsébet utalványról lenne szó és a Lidl üzletre lennék kíváncsi, valamint arra, hogy az ország bármely területére érvényes-e!

2013. okt. 31. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Elfogadóhelyek : Tesco, Lidl, Auchan, Spar, Penny Market, Coop, Cba,

[link]


[link]


...és az ország összes Lidl üzletére érvényes.

2013. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem fogadják el. Pont most értem haza. Bementem a Lidl-be és közölték velem, hogy ott nem fogadják el. Úgyhogy buszoztam a város másik oldalára és gyalogoltam visszafelé. Nagyon elfáradtam.

Azonban én is úgy tudtam, hogy elfogadja! -,-

Köszönöm azért a válaszodat. Megnézem a többi üzletet!

Kapsz egy zöld kezet :)

2013. okt. 31. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

ha kérted volna, a könyvét, (és beírod a tapasztalatod, mehettél volna a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz panasszal)...lehetséges, hogy elfogadták volna!

(olyan NINCS, hogy egy üzletlánc egyik üzletében elfogadják, majd ugyanennek az üzletláncnak a másik üzletében nem.

Vagy mindben elfogadják, vagy egyikben sem)

de, mivel az elfogadóhelyek közt szerepel a Lidl, el kell fogadniuk, minden üzletükben.

2013. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így szerettem volna kezdeni...:

ha kérted volna, a VÁSÁRLÓK könyvét,

2013. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesco Expressz sem fogadja el, hiába Tesco.
2013. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én már ebből nem tudok kimenni! Egyszerűen közölték velem, hogy nem és kész! Aztán mehettem a város másik végébe busszal, visszafele meg gyalog egy órán keresztül. Akkor meg kellene említeni, hogy milyen területeken nem fogadják el!

De én is úgy tudom, hogy el kellene fogadni minden Lidl-nek, ha az egyik elfogadja -,-.

Minden Lidl ugyanaz a Lidl. Nincs más neve -,-

2013. nov. 1. 01:54
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy a felsorolásban szerepel, de én még egy Lidl ajtón se láttam Erzsébet utalvány matricát. Több helyen is próbáltam már de még egyik üzletükben se fogadták el az utalványt.
2013. nov. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!