Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőrség vs logsztikai...

Rendőrség vs logsztikai ügyintéző?

Figyelt kérdés
Ez a két szakma az amit szeretnék csinálni ha vége a sulinak. Most 2 éves logsztikai tanfolyamon vagyok és nem tudom eldönteni a vizsga után letegyek egy nyelvvizsgát és dolgozzak/elhelyezkedjek ebbe a szakmába vagy menjek tanulni rendőrnek? Szerintetek melyiket érné meg jobban? Igazából szivem jobban a rendészet fele húz és azt mondják a logisztikában nehezebb elhelyezkedni már. Viszont félek han me sikerül elvégeznem kuka 2 évem és annyi idő alatt már lenne nyelvvizsgám is. 21 vagyok most és lassan már dolgozni akarok, ez nekem egy vizválasztó most, mert később ez határozza meg az életem de elég tanácstalan vagyok.

2018. jan. 15. 19:15
 1/1 anonim válasza:
Szia, végül hogy döntöttél?
2020. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!