Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félévi biosz bukás, infóra...

Félévi biosz bukás, infóra felvesznek?

Figyelt kérdés
Szóval, bioszbol szin 1-es vagyok, felvesznek valahova egyáltalán igy? Második félévre kijavitom biztosan de már most biztos nem fogom tudni. Infós szakra mennék a matekom 3-as, az infóm 4-es és értek az ilyen dolgokhoz stb... csak a bioszbol bukok a magyar nyelv / irodalom 4-es angol 5, fizika 3, kémia 2, töri 3,

2018. jan. 18. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Infóhoz nem kell a biosz. Csak ne bukj meg ėvvėgėn ės akkor nem lesz gond.
2018. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem erőltetném az infót, ha a matekod 3 és mellé az infó csak 4.


Minden normális egyetemi/fősulis infós szakon kemény matek kell. Nem fogod bírni, ha a középiskolásat nem ráztad ki kisujjból. Na meg az infó sem épp egyszerű, tehát ha középiskolában csak négyesre voltál képes, akkor a felsőoktatásban nem lesz meg az elegendő tudásod.


Talán még a vizsgákat meg is tudnád csinálni, de nem lenne piacképes tudásod. Hiába van informatikus hiány, nem tudatlan infósokat keresnek, hanem jól képzetteket.

2018. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig minden évben 5. voltam infóbol matekból pedig 3 és értem a matekot ha akarom csak lusta vagyok, de persze ez változni fog.
2018. jan. 18. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig mindenki leírja hogy változni fog minden, és mindenki mindent ért.

Jó mondjuk egy 1 ismeretlenes egyenlet azért nem egy eget rengető dolog .


Majd az iskola eldönti.

2018. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!